Zde se nacházíte: úvodní stránka :: reference

Reference - akustika odhlučnění

Ukázky nejnovějších prací

Činoherní divadlo v Ústí nad Labem – pro firmu Esprit, akustická a protihluková opatření všech prostor ( 2002)

Posluchárny na Elektro fakultě v Plzni – pro firmu Esprit, akustické úpravy podhledů a stěn (v dřevěném dekoru), včetně studie a finálního přeměření ( 2003)

Akustická úprava Zimního stadionu v Ústí nad Labem – pro firmu Esprit, akustická úprava podhledu v celé ploše, včetně studie a finálního přeměření (2004)

Tělocvična a bazén v Babicích - pro firmu Esprit s.r.o. kompletní realizace všech podhledů. (2004)

Bazén BabiceTělocvična Babice

Sportovní hala v benešově - pro firmu Esprit s.r.o. Akustické úpravy stropu a kompletní realizace všech podhledů. (2004)

Odhlučnění kanceláří a technických prostor firmy Renatechnik - pro firmu Esprit s.r.o. Dodatečné akustické úpravy pro pracoviště techniků. (2004)

Pivovar krušovice - pro firmu Esprit s.r.o. Dodávka a montáž akustických panelů a podhledů ve výrobních prostorech pivovaru Krušovice. (2005)

Reference - sádrokartonářské práce

Tesco Letňany – pro firmu Ekomont, stavby sádrokartonů (2006)

City Tower - pro firmu Mobest, kompletní interiér ze sádrokartonu (2007 - 2008)

City Tower Praha PankrácCity Tower Praha PankrácCity Tower Praha PankrácCity Tower Praha PankrácCity Tower Praha Pankrác

Novinky

Na trhu se během roku 2009 objevila deska s označením DIAMANT od společnosti KNAUF.  Tato stavební deska je speciálně vyvinuta pro uspokojení nejnáročnějších požadavků, disponuje velmi vysokou tvrdostí a jedinečnými akustickými vlastnostmi, kterými se zcela odlišuje od ostatních materiálů dostupných na trhu se stavebními materiály. Kompletní informace.

Kontakty

Petr Vlček
mobilní telefon:775 594 948
e-mail: info@noitami.cz
www.noitami.cz

důvodů proč si nechat udělat odhlučnění bytu či jiných prosotr od naší firmy.


Úvodní stránka :: odhlučnění :: akustika :: úložné prostory :: sádrokartonové práce :: reference :: ceník prací :: kontakt :: mapa webu

:: 2010 - 2013 :: Všechna práva k obsahu jsou vyhrazena ::
Design by MarMal.cz