Zde se nacházíte: úvodní stránka :: služby :: 5 důvodu

5. důvodů proč si nechat udělat odhlučnění Vašich prostor od nás.

1. zkušenosti

V oboru odhlučnění a akustických úprav máme mnoholeté zkušenosti jak ve spolupráci s renomovanými firmami tak i jako OSVČ. Více informací o námi zhotovených úpravách a odhlučněních naleznete v sekci reference.

2. Kvalita provedené práce

Vysoká kvalita provedených prací je naší doménou. Naši spolupracovníci patří v oblasti práce se sádrokartonem a ostatními materiály ke špičce ve svém oboru. Všichni naši montážní dělníci procházejí pravidelným školením nejen v oblasti sádrokartonových prací, ale pravidelně jsou školeni v bezpečnosti práce a dalších profesních dovednostech.

3. Kvalitní materiál a vybavení

Všechen námi dodaný a nainstalovaný stavební materiál je od renomovaných výrobců té nejvyšší kvality. Sádrokartonové systémy využíváme zásadně firmy Knauf. Minerální desky Euroacoustic,  Ecophon.

4. Individuální přístup

Naším cílem je spokojený zákazník a proto se snažíme vždy komunikovat na přímo se zákazníkem o jeho potřebách a představách. Součástí naší strategie je přesná cenová nabídka díla, která je pro Vás samozřejmě zdarma stejně jako poradenství které poskytujeme.

5. záruční doba

Na všechny námi provedené práce dáváme našim zákazníkům prodlouženou záruční lhůtu 60 měsíců.

Novinky

Na trhu se během roku 2009 objevila deska s označením DIAMANT od společnosti KNAUF.  Tato stavební deska je speciálně vyvinuta pro uspokojení nejnáročnějších požadavků, disponuje velmi vysokou tvrdostí a jedinečnými akustickými vlastnostmi, kterými se zcela odlišuje od ostatních materiálů dostupných na trhu se stavebními materiály.Kompletní informace.

Kontakty

Petr Vlček
mobilní telefon:775 594 948
e-mail: info@noitami.cz
www.noitami.cz


Úvodní stránka :: odhlučnění :: úložné prostory :: sádrokartonové práce :: reference :: ceník prací :: kontakt :: mapa webu

:: 2010 - 2013 :: Všechna práva k obsahu jsou vyhrazena ::
Design by MarMal.cz