Zde se nacházíte: úvodní stránka :: služby :: sádrokartonářské práce

Sádrokartony

Díky mnohaletým zkušenostem v oboru suché výstavby využívám k montáži výhradně systému KNAUF.

Sádrokartonová deska se skládá ze speciálního sádrového jádra, který je obalen kvalitním kartonem. Sádra je ekologicky i biologicky dokonalý stavební materiál, je zdravotně zcela nezávadná, její hodnota pH je velice blízká lidské pokožce. Desky se dělí dle jejich užití, standardní  GKB, protipožární GKF, impregnovaná proti vlhkosti GKBi, akustická DIAMANT.

Předností sádrokartonu je též jeho výborná zvukově a tepelně izolační vlastnost. Bez použití sádrokartonu je možné této vlastnosti běžně dosáhnout pouze zvyšováním tloušťky stěny. Nespornou výhodou sádrokartonové stěny je její naprostá rovnost a hladkost (tedy žádné rýhy ani nerovnosti tak dobře známé od štuků).

V moderní výstavbě, ať se jedná o novostavby nebo rekonstrukce, bychom se dnes bez sádrokartonů již těžko obešli.Příčky jsou lehké, splňují všechny požadavky na moderní výstavbu (požární, hygienické, bezpečnostní…), montáž je rychlá. Ze sádrokartonu lze dělat i atypické kruhové nebo elipsovité tvary, které bychom z jiných materiálu jen stěží zvládli. Díky těmto rozmanitým vlastnostem se sádrokartony realizují snad ve všech typech budov jako jsou podkroví, bytová jádra, kanceláře, administrativní budovy, tělocvičny, učebny, bytové komplexy, nákupní centra, nemocnice.
Ze sádrokartonu lze postavit:

Světelná rampa

Světelná rampaSvětelná rampaSvětelná rampa

Podhledy

Ukázka podhledu Ukázka podhleduUkázka podhledu

 Orientační ceník sádrokartonových prací

název akustické příčky cena za m2
Obklady stěn - předstěny od 600 kč
jednoduchá příčka od 700 kč
jednoduchá příčka dvojtý záklop od 800 kč
jednoduchý podhled od 600 kč
jednoduchý podhled dvojitý záklop od 650 kč
světelná rampa od 800 kč za bm
šikmina do podkroví včetně 20cm izolace a parotěsné fólie od 950 kč
sloupy od 1200 kč za bm

Další ukázky sádrokartonářských prací

Sádrokarton podkrovíUkázka sádrokartonových pracíUkázka sádrokartonových pracíUkázka sádrokartonových pracíUkázka sádrokartonových pracíUkázka sádrokartonových pracíUkázka sádrokartonových pracíUkázka sádrokartonových pracíUkázka sádrokartonových prací

Novinky

Na trhu se během roku 2009 objevila deska s označením DIAMANT od společnosti KNAUF.  Tato stavební deska je speciálně vyvinuta pro uspokojení nejnáročnějších požadavků, disponuje velmi vysokou tvrdostí a jedinečnými akustickými vlastnostmi, kterými se zcela odlišuje od ostatních materiálů dostupných na trhu se stavebními materiály. Kompletní informace.

Kontakty

Petr Vlček
mobilní telefon:775 594 948
e-mail: info@noitami.cz
www.noitami.cz

důvodů proč si nechat udělat odhlučnění bytu či jiných prosotr od naší firmy.


Úvodní stránka :: odhlučnění :: akustika :: úložné prostory :: sádrokartonové práce :: reference :: ceník prací :: kontakt :: mapa webu

:: 2010 - 2013 :: Všechna práva k obsahu jsou vyhrazena ::
Design by MarMal.cz