Zde se nacházíte: úvodní stránka :: služby :: úložné prostory

Úložné prostory v podhledu, podhledová vestavná skříň

Jedná se o speciální systém konstrukce, který je konstruován tak, aby byl schopen unést plošnou zátěž. V České republice společnost KNAUF do technických listů tento strop nezahrnula, můžeme ho ale nalézt pod značkou CUBE v technických listech německého zastoupení společnosti KNAUF. Konstrukce je montována hustěji k sobě a profily jsou dvojité nebo z robustnějšího plechu (záleží na druhu a ploše místnosti). Dokážeme garantovat až 20 kg/m2 plošného zatížení stropu. Do podhledu lze zabudovat bodová světla i jiné instalace, podhled navíc umožňuje zakrytí stávajícího stropu novým, rovným a hladkým materiálem.

úložný prostor 1úložný prostor 2

Výhody:

Pro účelové a pohodlné používání doporučuji minimální prostor mezi podhledem a stropem 50cm, k tomu je třeba ještě přičíst tloušťku podhledu  7,5 – 12,5 cm.

Po snížení stropu by podhledová výška neměla být nižší než 2,6 m. Nižší stropy by mohli budit v místnosti nepříjemný pocit stísněnosti.

Novinky

Na trhu se během roku 2009 objevila deska s označením DIAMANT od společnosti KNAUF.  Tato stavební deska je speciálně vyvinuta pro uspokojení nejnáročnějších požadavků, disponuje velmi vysokou tvrdostí a jedinečnými akustickými vlastnostmi, kterými se zcela odlišuje od ostatních materiálů dostupných na trhu se stavebními materiály. Kompletní informace.

Kontakty

Petr Vlček
mobilní telefon:775 594 948
e-mail: info@noitami.cz
www.noitami.cz

důvodů proč si nechat udělat odhlučnění bytu či jiných prosotr od naší firmy.

Příčky, předstěny a stropy


Úvodní stránka :: odhlučnění :: akustika :: úložné prostory :: sádrokartonové práce :: reference :: ceník prací :: kontakt :: mapa webu

:: 2010 - 2013 :: Všechna práva k obsahu jsou vyhrazena ::
Design by MarMal.cz